0

Search

Шкаф канцелярский металлический архивный
Шафи та стелажі для бізнесу
Шафи для одягу
Шафи спеціальні
Складське обладнання

Металеві шафи найчастіше використовуються в офісах, спортивних центрах, школах та вишах, на складах та супермаркетах. І все тому, що металеві меблі найкраще відповідають запитам сучасного життя, металеві шафи мають цілу низку істотних переваг у порівнянні з виробами з інших матеріалів.

Міцність

Металеві меблі не горять, стійкі до ударів та корозії. Металеві меблі витримують навантаження, від якого дерев’яні або пластикові давно б стали непридатними, тому вони незамінні в громадських місцях. Облаштовуючи інтер’єр, насамперед, орієнтуйтеся на здатність шаф витримувати навантаження в умовах несприятливого середовища. Металеві меблі зберігають вихідний стан максимально довго.

Довговічність

Із міцністю тісно пов’язана інша властивість – довговічність. Тому меблі з металу служить набагато довше будь-якої іншої. Наприклад, двері металевих шаф легко витримують тисячі циклів відкриття/закриття, а утворені на поверхні подряпини та сколи можна легко усунути. Металеві меблі, як і раніше, будуть виконувати свою функцію, в той час, коли дерев’яні вже розсипаються.

Екологічність

Меблі з дерева та ДСП обробляють спеціальними складами, що містять смоли та потенційно небезпечні речовини. Поверхня металевих меблів захищає порошкове полімерне покриття, яке безпечне на 100% та відповідає всім нормативам та санітарним вимогам.

Зручність експлуатації металевих шаф

Меблі з металу невибагливі, не потрібні дорогі засоби догляду, і вони не боїться ні вологи, ні бруду. Вам не доведеться їх полірувати або видаляти важкі плями спецзасобами.
Завдяки захисному покриттю метал легко переносить регулярне вологе прибирання. У багатьох моделях металевих шаф передбачені вентиляційні отвори, що запобігає появі сторонніх запахів. Погодьтеся, це безцінні характеристики для спортклубів та роздягальень.

Простота збирання металевих меблів

Щоб зібрати та розібрати металеві шафи, не потрібні ні спеціальні знання, ні надмірні зусилля – достатньо вправності. Хоч десятки разів переїжджайте чи робіть ремонт в офісі — ваші стелажі, металеві шафи повністю збережуть свої властивості.

Різноманітність шаф

Металеві меблі можуть бути будь-якими. Стриманими та простими чи яскравими та ультрасучасними. Металева шафа займе гідне місце та відмінно впишеться в інтер’єр кабінету президента компанії чи молодіжного клубу. Прикрасить приміщення та підкреслить вибраний стиль.

Back to Top
Product has been added to your cart