0

Search

Емкости металлические
Резервуари
Циклони
Каркасні фільтри для газоочищення
Сходи, переходи
Арматурні каркаси для фундаментів
Ферми металеві
Профілі металеві

Виготовлення сталевих конструкцій на заводі ЮГСТАЛЬ.

Виготовимо металоконструкції по кресленнях або за ескізами замовника:
металеві каркаси, ферми, опори, рампи, металеві конструкції для фундаменту, каркаси сталеві.

Металоконструкції дозволяють швидко зводити різні споруди, служать каркасом для рекламних конструкцій, основою для огорож та виконують інші важливі функції.

Виробництво металевих ферм

Це міцні сталеві конструкції, що складаються із з’єднаних один з одним елементів із металу. Завдяки поєднанню невеликої ваги, високої міцності та доступної ціни ферми мають великий попит. Ми зробимо креслення, виконаємо різання металу, а потім почнемо виробництво металоконструкцій.

Виробництво зварних металоконструкцій

Зварювання – один із способів якісного з’єднання металевих компонентів. Проводимо професійне збирання простих і складних металоконструкцій в точній відповідності з їх технологією і специфікою. Виконуємо зварювання виробів з листового металу, рамних конструкцій і каркасів. Застосовуємо способи зварювання з найменшою погонной енергією.
Зварювальні роботи на напівавтоматах. Лазерне зварювання. Матеріал – нержавіюча сталь, вуглецева сталь, алюміній та інше.

Виробництво металевих резевуарів, ємностей

Ми пропонуємо послугу зі створення резервуарів та баків різного призначення. Використовуємо лазерний розкрій металу та сучасне зварювальне обладнання. У нас є необхідні матеріали для виробництва різних типів резервуарів. Ви можете не гаяти час на пошук металу, а купити все необхідне у нас.

Будь-яка форма оплати і доставки.

Back to Top
Product has been added to your cart